Formularz rejestracyjny

*

*

*

*

*


/

/

*
* - pola wymagalne
Dane adresowe będą wykorzystywane tylko i wyłącznie do wysyłki zaproszeń lub voucherów w razie dokonania transakcji w naszym portalu.
Podaj pierwszą, trzecią i ostatnią literę słowa: weekend
LOGOWANIE




- zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj aby przypomnieć

+ ZAREJESTRUJ SIĘ+ ZALOGUJ SIĘ+ DODAJ OBIEKT+ LOGOWANIE DLA OBIEKTÓW
Aktualności
Majówka Tumska w Ogrodzie Botanicznym
Już 1 maja we Wrocławskim Ogrodzie Botanicznym odbędzie się Majówka Tumska. czytaj >>
Szkockie Ranczo Wellness & Spa wyróżnione
Szkockie Ranczo Wellness & Spa zostało wytypowane do udziału w konkursie POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2012. czytaj >>
Zasmakuj wiosny!
Hotel Lubicz zaprasza Państwa na wieczór z cyklu „wino, kulinaria i muzyka". czytaj >>
Holistyczne pakiety SPA z dietą oczyszczającą - by czuć się dobrze w swoim ciele
Poczucie wyczerpania i braku energii? Dwór Kombornia ma na to radę. czytaj >>
Tryton zamieszkał w świnoujskim hotelu
Nowoczesny hotel Interferie Medical Spa zdobył statuetkę Trytona 2011. czytaj >>
Pałac Domaniowski - wkrótce otwarcie
W kwietniu 2012 roku zostanie oddany do użytku Pałac Domaniowski. czytaj >>
Ciekawostki
Odrobina luksusu - Hotel The Club
Nowy luksusowy hotel The Club powstał niedawno w Singapurze.
Atrakcje Jury Krakowsko-Częstochowskiej - Mirów i Bobolice
Zamek Mirów oraz znajdujący się tuż obok zamek Bobolice stanowią idealny cel weekendowych wycieczek.
Przyjacielski Hotel Superbude
Przedstawiamy Hotel Superbude w Hamburgu.
Nocleg w dziele sztuki - Propeller Island City Lodge Hotel
Propeller Island City Lodge Hotel w Berlinie to naprawdę niezwykłe miejsce.
Gadżety
Podwodny skuter dla dwojga
Romantyczne przejażdżki łodzią są już passe.
Interaktywna mapa biustów całego świata!
Ta mapa powie Wam, jakiego biustu możecie się spodziewać u przedstawicielek różnych krajów.
Urządzenie do przesyłania pocałunków
W Japonii powstało "Urządzenie do komunikacji pomiędzy ustami".
Gdzie jeszcze można umieścić reklamę?
Czy pomyślelibyście o tym, żeby umieścić reklamę w tym miejscu?
Szukaj w czytelni:
 

Rozbudowa Hotelu Meridian na Półwyspie Helskim

2012-02-07

W Chałupach na Półwyspie Helskim będącym polską mekką surferów i kitesurferów trwa rozbudowa Hotelu Meridian w Chałupach. Dobudowana część hotelowa spełniać będzie przede wszystkim funkcje rekreacyjne w połączeniu z wypoczynkiem w SPA. Hotel Meridian mając na uwadze komfort i troskę o relaks ciała i ducha swoich gości wprowadza do oferty hotelowej również usługi SPA. Zakończenie prac planowane jest już na początek kwietnia 2012.

Dobudowana część rekreacyjna posiadać będzie basen z masażami wodnymi, jacuzzi wewnętrzne, salkę fitness oraz kompleks saun, salon kosmetyczny oraz gabinet masażu. W nowej części hotelowej znajdą się również 4 przestronne komfortowo wyposażone pokoje z bezpośrednim widokiem na Zatokę Pucką oraz sala konferencyjna z profesjonalnym sprzętem multimedialnym na kameralne spotkania biznesowe lub szkolenia.

Dwukondygnacyjny budynek połączony będzie krytym oszklonym łącznikiem nie tylko na parterze, ale również na piętrze, który zapewni swobodną komunikację w obrębie hotelu. W wystroju wnętrza dominować będą jasne barwy w nowoczesnej aranżacji.

Piotr Witczuk, dyrektor Hotelu Meridian w Chałupach mówi, że hotel od wiosny będzie mógł zaproponować gościom poszerzoną ofertę wypoczynkową w połączeniu z pełną odnową biologiczną. „Myślę, że wiadomość o budowie nowego SPA, ucieszy nie tylko naszych stałych gości, ale zachęci do przyjazdu również nowe osoby" - dodaje.

Oferta hotelowo-rekreacyjna wraz z uruchomieniem SPA zostanie tak przygotowana, aby każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiednią propozycję, zarówno osoby wypoczywające indywidualnie, jak rodziny z dziećmi.

Hotel Meridian położony w Chałupach na malowniczym Półwyspie Helskim oferuje w pełni wyposażone pokoje oraz komfortowe apartamenty, których większość posiada widok na Zatokę Pucką. Do dyspozycji gości pozostaje również restauracja, której specjalnością są dania ze świeżych ryb bałtyckich, przyrządzanych według tradycyjnych receptur.

Hotel proponuje swoim gościom szereg atrakcji dodatkowych tj. bilard, piłkarzyki stołowe, stół do tenisa oraz plac zabaw dla dzieci w ogrodzie hotelowym, możliwość wypożyczenia kijów do Nordic Walkingu i rowerów. Do dyspozycji gości biznesowych ponadto pozostaje sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Bliskość piaszczystej plaży, kojący nadmorski klimat i oczywiście profesjonalna obsługa dbająca o komfort pobytu każdego gościa to największe atuty hotelu.

Žródło: hotelmeridian.pl
Opinie i komentarze (0)
BRAK KOMENTARZY
Dodaj opinię
Imię(pseudonim):
Email (nieobowiązkowy):
Komentarz:
Podaj pierwszą i ostatnią literę słowa weekend:

Dołącz do naszej społeczności - konkursy, promocje ... Bądź na bieżąco!
Romantyczne ofertyPrezenty przeżycia