Formularz rejestracyjny
Adres email: *
Hasło: *
Powtórz hasło: *
Imię: *
Nazwisko: *
Województwo: *
* - pola wymagalne
Rejestracja w serwisie jest jednoznaczna z akceptacj‘ regulaminu serwisu.
Podaj pierwsz‘, trzeci‘ i ostatni‘ literę słowa: weekend
LOGOWANIE
- zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj aby przypomnieć
+ ZAREJESTRUJ SIĘ + ZALOGUJ SIĘ + DODAJ OBIEKT + LOGOWANIE DLA OBIEKTÓW
W naszym serwisie znajduje się
1251 pakietów pobytowych
Pakiety romantyczneDługi weekend czerwcowy - Boże Ciało 2019Najciekawsze oferty na wakacje LATO 2019Pakiety wakacyjne 2018 dla rodzin z dziećmiPakiety SPA, weekendy w SPAPakiety hotelowe - na wszystkie okazje!Sale weselneNajwiększe sale konferencyjne - spotkania biznesowe - konferencje.Prezenty przeżycia
Aktualności weselne
Zwyczaje ślubne na świecie
Przesądy weselne w Polsce
Obrączki ślubne
Efektowne i wygodne buty do ślubu
Popularne wzory sukien ślubnych
Motywy ślubnych tortów w roku 2012
Trendy we fryzurach ślubnych na rok 2012
Suknia ślubna Kate Middleton made in China
Fasony sukien ślubnych na rok 2012
Kilka powodów, dla których warto wziąć ślub w hotelu

Sale weselne wg województw
Sale weselne najpopularniejsze miasta
więcej miast>>
Sale weselne wg lokalizacji


Motywy ślubnych tortów w roku 2012

2012-06-26

Tort weselny jest nieodłącznie związany z ceremonią zaślubin. Stanowi również swego rodzaju małe dzieło sztuki, a skoro jest działem artysty to logicznym jest, że co roku modny jest inny styl jego wykończenia.

 
zdj. www.thecaketress.ca  

Rok 2012 należy przede wszystkim do motywów kwiatowych i nie inaczej jest w przypadku dekorowania tortów weselnych. Najczęściej na tortach pojawiają się róże, ale cukiernicy polecają w tym roku wykorzystanie motywów kwiatów z pól łąkowych co ma dodać całemu wypiekowi odrobiny tradycyjnego ciepła. Dużą popularnością cieszą się w tym roku również torty ręcznie malowane.

 
 
zdj. www.thecaketress.ca

Stworzenie takiego tortu wymaga co prawda zatrudnienia cukiernika specjalizującego się właśnie w takich wypiekach, ale daje możliwość Parze Młodej na wybranie odpowiedniego motywu czy grafiki, która ma się na torcie znaleźć. Tu już wybór jest ograniczony tylko i wyłącznie fantazją przyszłych małżonków. Na torcie może się znaleźć zarówno zdjęcie pary młodej, jak i nawiązanie do ich ulubionego obrazu czy wręcz nowe dzieło!

 
zdj. www.thecaketress.ca

W przypadku zamawiania tortu weselnego ważne jest jednak aby pasował on stylistycznie do motywu przewodniego w jakim urządzane jest wesele. Tort musi pasować zarówno do wystroju sali weselnej jak i do dekoracji na stole oraz do sukni samej Panny Młodej. Należy mieć to na uwadze wybierając odpowiedni rodzaj tortu żeby się nie okazało, że Para Młoda pokroi wypiek co prawda piękny, ale gryzący się z resztą otoczenia.

zdjęcia: weddings.theknot.com

Oprócz wyboru tortu ważne jest także miejsce Waszego wesela, zobacz Kilka powodów, dla których warto wziąć ślub w hotelu , wybór sukni ślubnej, zobacz Fasony sukien ślubnych na rok 2012 oraz fryzury Trendy we fryzurach ślubnych na rok 2012 .

Romantyczne ofertyPrezenty przeżycia