Formularz rejestracyjny
Adres email: *
Hasło: *
Powtórz hasło: *
Imię: *
Nazwisko: *
Województwo: *
* - pola wymagalne
Rejestracja w serwisie jest jednoznaczna z akceptacj‘ regulaminu serwisu.
Podaj pierwsz‘, trzeci‘ i ostatni‘ literę słowa: weekend
LOGOWANIE
- zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj aby przypomnieć
+ ZAREJESTRUJ SIĘ + ZALOGUJ SIĘ + DODAJ OBIEKT + LOGOWANIE DLA OBIEKTÓW

Romantyczny weekend Dla Dwojga

Ostatnia aktualizacja: 7 dni temu

Siedlisko Carownica Wellness & SPA

ul.Lechów 137 A
Bieliny Lechów
woj. świętokrzyskie
Średni czas odpowiedzi: kilka godzin
Tagi: romantyczny weekend we dwoje, romantyczny weekend, weekend dla dwojga, prezent na rocznicę,

Położenie Siedliska Carownica Wellness & SPA i otaczająca natura sprzyjają zachowaniu bezpiecznego dystansu, zapewniając jednocześnie odpoczynek z dala od zgiełku, dużych aglomeracji, korków i smogu. Domki są dobrze wyposażone, a przed przyjazdem Gości dezynfekowane, m.in. poprzez ozonowane. Na zewnątrz Goście z każdego domku mają przestrzeń tylko dla siebie: stół, ławka, leżaki, przenośny grill, mała piaskownica. Dwa hektary terenu oraz jego zagospodarowanie, które jest systematycznie dezynfekowane, dają swobodę bezpiecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bliskość lasu i terenów zielonych sprzyja spacerom w gronie najbliższych.

Siedlisko Carownica Wellness & SPA to miejsce na rodzinny wypoczynek. Umożliwia zachować bezpieczny dystans, daje poczucie bezpieczeństwa i przestrzeni, a także swobodę poruszania się na świeżym powietrzu. Na ponad 2-hektarowej działce, stanowiącej otulinę Świętokrzyskiego Parku Narodowego, znajduje się 11 całorocznych, ocieplonych, wyposażonych domków drewnianych: 4 piętrowe z sauną i kominkiem oraz 7 parterowych ogrzewanych elektrycznie, natomiast wśród drzew ustawionych jest 6 domków glampingowych z sauną i kominkiem. Wzdłuż terenu Siedliska Carownica Wellness & SPA przebiega niebieski szlak, którym pieszo dojdziemy na Święty Krzyż (Łysą Górę) i do Świętej Katarzyny.

Wellness Galanty Łogródecek to kameralny klimat, relaks i intymność. Udostępniamy prawdziwą Ruską banię, Chatę solną z 3 tonami soli himalajskiej, Gorącą beczkę, w której się zrelaksujesz i odprężysz ciesząc oczy widokiem na pola i lasy oraz delektując się odgłosami przyrody. Odważnym proponujemy kąpiel w Zimnej beczce, w której woda zimą potrafi zamarznąć. Bez wątpienia działa pobudzająco i orzeźwiająco.

Zapraszamy na rytuały SPA w kabinie parowej Rasul oraz Salve in Terra. Ceremonia RASUL dostarcza wyjątkowych doznań, jej sekret polega na grze żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Rytuały działają rozgrzewająco, korzystnie wpływają na samopoczucie, pielęgnują skórę. Rasul to kabina parowa dla DWOJGA, w której samodzielnie nakłada się peelingujące glinki lub nawilżające okłady. Do pielęgnacji wykorzystujemy preparaty najwyższej jakości, które nadają skórze miękkość i elastyczność. Podwyższona temperatura i unosząca się wokół para potęgują rozgrzewanie ciała. Ceremoniał zamyka tropikalny deszcz, który obmywa ciało.

SALVE IN TERRA to wyjątkowa kabina przeznaczona do ekskluzywnych ceremonii dla DWOJGA, której główną areną jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko – podczas rytuału obie części unoszą się i opadają naprzemiennie, poruszając się jak skrzydła motyla. Atmosfera miejsca sprzyja wykonywaniu wszelkiego typu zabiegów: okładów, masek, peelingów, które partnerzy aplikują sobie nawzajem. Salve in Terra daje głębokie ukojenie dla ciała i ducha oraz potęguje intymne przeżycia i zbliża osoby korzystające z tej ceremonii. Rytuał gwarantuje skórze świeżość, a towarzyszące mu relaksacyjne działanie delikatnego kołysania całego łóżka, kompozycja aromatów, kolorów i muzyki (wszystko to w otarciu o erotykę), na długo pozostaną w pamięci jako niezapomniane przeżycie

 

BEZPIECZNY OBIEKT - Siedlisko Carownica Wellness & SPA a COVID-19

Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z Głównym Inspektorem Sanitarnym (GIS) wydało wytyczne dla funkcjonowania obiektów noclegowych w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia Pracowników oraz zminimalizowania ryzyka zakażenia Gości i kompleksowego działania dostosowanego do etapu zaawansowania stanu epidemicznego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, m.in. rozporządzeniami Ministra Zdrowia, zaleceniami GIS i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), dostępność niektórych elementów na terenie Siedliska Carownica Wellness & SPA może być ograniczona. W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz Pracowników, wprowadziliśmy rozwiązania mające na celu minimalizację ryzyka związanego z COVID-19.

BEZPIECZNE DOMKI

1. Przed przyjazdem Gości każdy domek jest dezynfekowany poprzez ozonowanie i naświetlanie promieniami ultrafioletowymi UV-C, a następnie wietrzony, natomiast naczynia i sztućce są wyparzane w profesjonalnej zmywarce gastronomicznej.

2. W każdym domku znajduje się mydło antybakteryjne, środek do dezynfekcji rąk oraz środek do dezynfekcji powierzchni – zachęcamy do regularnego mycia rąk zgodnie z dostępnymi instrukcjami.

3. W trakcie trwania pobytu istnieje możliwość dezynfekcji domku i wydzielonego do indywidualnego korzystania miejsca na zewnątrz (stół, ławki, piaskownica itp.), zgodnie z obowiązującym cennikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

BEZPIECZNE POSIŁKI

4. Śniadania dostarczamy do domków w opakowaniach wielokrotnego użytku lub/i w opakowaniach jednorazowych, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Naczynia wielokrotnego użytku są myte i dezynfekowane poprzez wyparzanie w profesjonalnej zmywarce gastronomicznej.

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

5. Obszar Siedliska Carownica to 20 700 metrów kwadratowych, w 17 domkach możemy przyjąć maksymalnie 76 osób. Przy pełnym obłożeniu każdy ma możliwość zachowania bezpiecznej odległości i swobodnego poruszania się.

6. Przy każdym domku jest przestrzeń dla mieszkańców danego domku: stół, ławki, grill – prosimy o uszanowanie prywatności Gości i korzystanie tylko ze strefy przynależnej do danego domku. Mali Goście w przydomowych „ogródkach” znajdą piaskownicę, a w domkach huśtawkę, którą można zawiesić na istniejących miejscach przeznaczonych do huśtania – dzięki temu każde dziecko może mieć swój własny mały plac zabaw.

7. Teren i jego wyposażenie jest szczegółowo i systematycznie dezynfekowany m.in. poprzez zamgławianie termiczne ULV – dezynfekcja aktywną mgłą (altany, huśtawki, ławki w strefach ogólnodostępnych, place zabaw itp.). W miejscu ogólnodostępnym jest możliwość dezynfekcji rąk.

8. Po każdorazowym użyciu dezynfekujemy sprzęt, który był wypożyczony Gościom: rowery, pojazdy na akumulator, kijki nordic walking, sprzęt do laserowego paintballa.

BEZPIECZNE WELLNESS & SPA

9. Strefa Wellness jest wynajmowana tylko na wyłączność: rezerwacja indywidualnego wejścia, realizacja vouchera. Strefa jest dezynfekowana po każdorazowym wynajęciu i korzystaniu przez Gości.

BEZPIECZNI PRACOWNICY

10. Bezwzględnie przestrzegamy zasady higieny pracy, w sytuacjach koniecznych używamy maseczek, przyłbic, czepków i rękawiczek, kładziemy nacisk na częste mycie i dezynfekowanie rąk oraz urządzeń.

11. Pracownicy uczestniczyli w szkoleniach z zakresu zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa i środków ostrożności według zaleceń Ministra Zdrowia, Polskiej Organizacji Turystycznej (POT), GIS i WHO.

12. Dbamy o zdrowie wszystkich, dlatego po przyjściu do pracy Pracownicy mają mierzoną temperaturę (bezdotykowym termometrem) – w przypadku stanu podgorączkowego i objawów chorobowych Pracownik odesłany jest do domu.

BEZPIECZNI GOŚCIE

13. Prosimy o wypełnienie formularza z danymi osób, które będą wypoczywać w Siedlisku Carownica i przed przyjazdem przesłanie go na adres e-mail: recepcja@carownica.pl. Formularz musi być podpisany – prosimy o podpisanie go w Recepcji lub przywiezienie już podpisanego formularza. Zachęcamy również do dokonywania transakcji bezgotówkowych.

14. W strefach ogólnodostępnych na terenie Siedliska Carownica Wellness & SPA Goście mają obowiązek dostosowania się do obowiązujących przepisów prawa, które m.in. do odwołania nakładają „obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego (…) ust i nosa”. Domek i wydzielona przestrzeń są do wyłącznej dyspozycji Gości z danego domku i nie podlegają pod ww. przepisy.

15. Na terenie Siedliska Carownica Wellness & SPA mogą przebywać tylko Goście wynajmujący domki. Istnieje możliwość zakupu maseczek ochronnych.

Dzięki dostosowaniu się Pracowników Siedliska i Państwa do ww. rozwiązań, możliwy będzie bezpieczny i atrakcyjny pobyt w Siedlisku Carownica Wellness & SPA.

Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z Głównym Inspektorem Sanitarnym (GIS) wydało wytyczne dla funkcjonowania obiektów noclegowych w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia Pracowników oraz zminimalizowania ryzyka zakażenia Gości i kompleksowego działania dostosowanego do etapu zaawansowania stanu epidemicznego. Zgodnie
z obowiązującymi przepisami, m.in. rozporządzeniami Ministra Zdrowia, zaleceniami GIS i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), dostępność niektórych elementów na terenie Siedliska Carownica Wellness
& SPA może być ograniczona. W trosce
o bezpieczeństwo naszych Gości oraz Pracowników, wprowadziliśmy rozwiązania mające na celu minimalizację ryzyka związanego z COVID-19.

BEZPIECZNE DOMKI

1. Przed przyjazdem Gości każdy domek jest dezynfekowany poprzez ozonowanie i naświetlanie promieniami ultrafioletowymi UV-C, a następnie wietrzony, natomiast naczynia i sztućce są wyparzane
w profesjonalnej zmywarce gastronomicznej.

2. W każdym domku znajduje się mydło antybakteryjne, środek do dezynfekcji rąk oraz środek do dezynfekcji powierzchni – zachęcamy do regularnego mycia rąk zgodnie z dostępnymi instrukcjami.

3. W trakcie trwania pobytu istnieje możliwość dezynfekcji domku i wydzielonego do indywidualnego korzystania miejsca na zewnątrz (stół, ławki, piaskownica itp.), zgodnie z obowiązującym cennikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

BEZPIECZNE POSIŁKI

4. Śniadania dostarczamy do domków w opakowaniach wielokrotnego użytku lub/i w opakowaniach jednorazowych, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Naczynia wielokrotnego użytku są myte i dezynfekowane poprzez wyparzanie w profesjonalnej zmywarce gastronomicznej.

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

5. Obszar Siedliska Carownica to 20 700 metrów kwadratowych, w 17 domkach możemy przyjąć maksymalnie 76 osób. Przy pełnym obłożeniu każdy ma możliwość zachowania bezpiecznej odległości i swobodnego poruszania się.

6. Przy każdym domku jest przestrzeń dla mieszkańców danego domku: stół, ławki, grill – prosimy o uszanowanie prywatności Gości i korzystanie tylko ze strefy przynależnej do danego domku. Mali Goście w przydomowych „ogródkach” znajdą piaskownicę, a w domkach huśtawkę, którą można zawiesić na istniejących miejscach przeznaczonych do huśtania – dzięki temu każde dziecko może mieć swój własny mały plac zabaw.

7. Teren i jego wyposażenie jest szczegółowo i systematycznie dezynfekowany m.in. poprzez zamgławianie termiczne ULV – dezynfekcja aktywną mgłą (altany, huśtawki, ławki w strefach ogólnodostępnych, place zabaw itp.). W miejscu ogólnodostępnym jest możliwość dezynfekcji rąk.

9. Po każdorazowym użyciu dezynfekujemy sprzęt,
który był wypożyczony Gościom: rowery, pojazdy na akumulator, kijki nordic walking, sprzęt do laserowego paintballa.

BEZPIECZNE WELLNESS & SPA

10. Strefa Wellness & SPA jest dezynfekowana po każdym Gościu. [PW1] [AB2] 

11. Dla Państwa bezpieczeństwa ze strefy Wellness mogą jednocześnie korzystać tylko Goście z jednego domku[PW3] [AB4] .

BEZPIECZNI PRACOWNICY

12. Bezwzględnie przestrzegamy zasady higieny pracy,
w sytuacjach koniecznych używamy maseczek, przyłbic, czepków i rękawiczek, kładziemy nacisk na częste mycie i dezynfekowanie rąk oraz urządzeń.

13. Pracownicy uczestniczyli w szkoleniach z zakresu zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa
i środków ostrożności według zaleceń Ministra Zdrowia, Polskiej Organizacji Turystycznej (POT), GIS i WHO.

14. Dbamy o zdrowie wszystkich, dlatego po przyjściu
do pracy Pracownicy mają mierzoną temperaturę (bezdotykowym termometrem) – w przypadku stanu podgorączkowego i objawów chorobowych Pracownik odesłany jest do domu.

BEZPIECZNI GOŚCIE

15. Prosimy o wypełnienie formularza z danymi osób, które będą wypoczywać w Siedlisku Carownica i przed przyjazdem przesłanie go na adres e-mail: recepcja@carownica.pl. Formularz musi być podpisany
– prosimy o podpisanie go w Recepcji lub przywiezienie już podpisanego formularza. Zachęcamy również do dokonywania transakcji bezgotówkowych.

16. W strefach ogólnodostępnych na terenie Siedliska Carownica Wellness & SPA Goście mają obowiązek dostosowania się do obowiązujących przepisów prawa, które m.in. do odwołania nakładają „obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego (…) ust i nosa”. Domek i wydzielona przestrzeń są do wyłącznej dyspozycji Gości z danego domku i nie podlegają pod ww. przepisy.

17. Na terenie Siedliska Carownica Wellness & SPA mogą przebywać tylko Goście wynajmujący domki. Istnieje możliwość zakupu maseczek ochronnych.

18. W przypadku zauważenia zachowań związanych
z niestosowaniem się do działań zapobiegających
COVID-19 oraz wątpliwości – prosimy o kontakt,
nr tel.: 508 911 508. 

Dzięki dostosowaniu się Pracowników Siedliska
i Państwa do ww. rozwiązań, możliwy będzie bezpieczny i atrakcyjny pobyt w Siedlisku Carownica Wellness & SPA


 [PW1]Może trochę ładniej 😊 ….

 [AB2]sprawdziłam, co piszą inni: po każdym gościu, po każdym zabiegu, po każdym użyciu – jakieś propozycje zmian?

 [PW3]To tak nie do końca … ale nie wiem jak to napisać

 [AB4]Zróbmy jeden punkt:

Strefa Wellness jest wynajmowana tylko na wyłączność: rezerwacja indywidualnego wejścia, realizacja vouchera. Strefa jest dezynfekowana po każdorazowym wynajęciu i korzystaniu przez Gości.Rozrywka
BasenBoiskoGabinet masażuGrill
JaccuziNordic walkingPlac zabawRowery
SaunaTenis stołowy
Wyposażenie
InternetParkingPokoje z łazienkamiTelewizor
Z lotu ptaka
Z dala od aglomeracji
Opinie i komentarze (0)
BRAK KOMENTARZY
Dodaj opinię
Imię(pseudonim):
Email (nieobowiązkowy):
Komentarz:
Podaj pierwszą i ostatnią literę słowa weekend:

Romantyczne ofertyPrezenty przeżycia