Formularz rejestracyjny
Adres email: *
Hasło: *
Powtórz hasło: *
Imię: *
Nazwisko: *
Województwo: *
* - pola wymagalne
Rejestracja w serwisie jest jednoznaczna z akceptacj‘ regulaminu serwisu.
Podaj pierwsz‘, trzeci‘ i ostatni‘ literę słowa: weekend
LOGOWANIE
- zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj aby przypomnieć
Pakiety i oferty pobytowe - romantycznyweekend.eu
Skorzystaj z wyszukiwarki
Zaznacz czego potrzebujesz a zostanie wyświetlona lista obiektów lub pakietów zgodnych z Twoimi wymaganiami
Filtruj wg uznania:
Typ pakietu
Nazwa obiektu
Położenie
Województwo
Udogodnienia
REGULAMIN

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PORTALU ROMANTYCZNYWEEKEND.EU

Niniejszy regulamin określa zasady dostępu do wybranych usług, świadczonych na stronach portalu www.romantycznyweekend.eu (zwanego dalej portalem), którego właścicielem i administratorem jest firma Energy Code, Akacjowa 63/16, 41-200 Sosnowiec.

Zasady ogólne:

1. Korzystanie z portalu romantycznyweekend.eu przez Użytkowników jest bezpłatne i jest jednoznaczne z akceptacją jego regulaminu.
2. Portal romantycznyweekend.eu nie odpowiada za treści umieszczone na stronach portalu przez współpracujące z nami firmy oraz przez Użytkowników.
3. Loga, opisy, zdjęcia, zawarte w wizytówkach firm są ich własnością i nie mogą zostać użyte do celów komercyjnych
4. Użytkownik uznaje, że całość praw autorskich, wszystkie znaki towarowe należą do Portalu romantycznyweekend.eu. Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie jakichkolwiek treści umieszczonych w portalu, w całości i we fragmentach, jest zabronione bez pisemnej zgody administratorów.
5. Portal nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez Użytkowników, nie pobiera żadnych opłat, prowizji, działa jedynie jako pośrednik. Portal nie może zapewnić, że każda z zaangażowanych stron działa w dobrej wierze jak i nie jest również w stanie kontrolować wiarygodności osób korzystających z portalu. Użytkownik korzysta z danej oferty na własne ryzyko.
6. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku realizacji transakcji lub niewłaściwego zachowania jednej ze stron transakcji.
7. Użytkownik akceptuje fakt, iż nie ma prawa rościć jakichkolwiek pretensji wynikłych z wadliwego działania portalu.
8. Serwis nie bierze udziału w sporach powstałych między użytkownikami portalu. Wszelkie nieporozumienia dotyczące treści ofert i zawartej lub niedoszłej do skutku transakcji rozwiązują między sobą sami użytkownicy. Serwis nie angażuje się również w jakiekolwiek czynności prawne związane z rozwiązywaniem tego rodzaju sporów.
9. Zabroniona jest publikacja treści niezgodnych z formułą portalu, spamming oraz wykorzystywanie stron portalu w sposób sprzeczny z zasadami prawa i postanowieniami Regulaminu.
10. W przypadku wykrycia takich działań, www.romantycznyweekend.eu zastrzega sobie prawo do zablokowania konta, z którego były podejmowane tego typu działania.

Zakładanie kont:

1. Założenie konta jak również zapisanie do newslettera portalu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
2. Dane przekazywane podczas rejestracji oraz inne dane osobowe, które mogą być zbierane od użytkowników podczas korzystania z witryny romantycznyweekend.eu, są gromadzone i wykorzystywane zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie o ochronie danych osobowych.
3. Akceptacja niniejszego regulaminu przez Użytkownika jest równoznaczna z oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, wprowadzonych do formularzy dostępnych na stronach serwisu, w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych firmy Energy Code" oraz "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od portalu www.romantycznyweekend.eu, którego właścicielem jest firma Energy Code w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną". Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany lub zażądać usunięcia swoich danych z bazy danych portalu.

Postanowienia końcowe:

1. Portal zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia ww. usług.
2. Jakiekolwiek próby włamania do portalu, próba ingerencji w kod portalu, złamania haseł lub kodów oraz korzystanie z nich w sposób niezgodny z regulaminem, skutkują konsekwencjami prawnymi.
3. Portal romantycznyweekend.eu zastrzega sobie prawo do dokonywania przerw technicznych, niezbędnych dla celów sprawnego działania portalu, jednocześnie zapewniając, że dołoży wszelkich starań, aby przerwy te były jak najmniej uciążliwe dla Użytkowników.
4. Portal zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym Użytkowników - aktualna wersja regulaminu będzie każdorazowo dostępna na stronie www.romantycznyweekend.eu.
5. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania na ww. stronie.